Наши услуги

Хмарне рішення для Вашої роботи, ваших даних та системи 1С8

Якщо у Вас працює більше, ніж кілька комп’ютерів і тим більше, якщо у Вас декілька офісів, торгових точок, будівель тощо, тоді у Вас виникає необхідність зберігати інформацію в одному сховищі, яке доступне для всіх одночасно.

При цьому, для такого сховища висуваються ряд вимог, а так само виникає ряд проблем:
– Дуже важливо проводити обмін інформацією з шифруванням інформації. Тому якщо інформація не зберігатиметься – її можна перехопити, отримати паролі і доступи, з усіма подальшими результатами: знищення або розкрадання інформації.
– На серверній стороні повинен бути високо-швидкісний надійний інтернет. Рекомендується принаймні 2 лінії інтернет.
– На серверній стороні потрібно стабільне електроживлення. Як правило, це має бути 2 незалежних один від одного лінії електроживлення + автономне джерело електроживлення (наприклад, генератор електро-енергії).
– Все обладнання має бути підключене до джерела безперебійного живлення, який би витримав автономну роботу всього обладнання протягом 1-1,5 годин.
– Дані зберігаються на серверах. Сервера шумлять дуже сильно. Крім того, сервери знаходяться в спеціальних умовах, в так званих серверних. А облаштування таких приміщень досить дороге задоволення … Вартість серверів і супутнього устаткування становить десятки тисяч $. Ціна облаштування серверної та комунікацій може досягати декількох десятків тисяч $.
– Обслуговувати серверне обладнання повинен високо-кваліфікований персонал. Тому, що ціна помилки адміністратора в цьому випадку – надзвичайно висока … Вартість такого персоналу – висока.
– Необхідно робити автоматичне резервне копіювання інформації. Кожен день, бажано вночі. Втрата інформації навіть за 1 день може бути для деяких компаній не припустима …
– Необхідна велика кількість різних сервісів, що працюють спільно: Web-сервери, Файл-сервери, сервера баз даних, Сервер 1С, сервер терміналів, пошта та інше. Все це програмне забезпечення коштує чималих грошей, налаштовувати його необхідно вміти.

Як результат, для великої кількості компаній рішення даних питань може виявитися не посильною працею. В результаті, доводиться нехтувати питаннями безпеки, стабільності роботи і т.п. Втрачаючи інформацію і стабільність роботи …

Хмара К2

Для вирішення вище перерахованих завдань ми створили хмарне рішення. Це рішення об’єднує цілий ряд серверів та обладнання що розподілені територіально, але працюють як єдине ціле.

Завдяки хмарі, вирішуються всі питання, які виникають у компаній по спільному зберіганню даних і доступу до них.

Крім вирішення перерахованих вище завдань і проблем Ви так само отримуєте ряд переваг:
– Зменшується навантаження і вимоги на комп’ютер користувача. Тепер, Ви можете успішно працювати в сучасному, ресурсо-ємному програмному забезпеченні навіть на слабкому апаратному забезпеченні (часто морально застарілому). В результаті, зменшується вартість робочого місця користувача.
– Швидкість розгортання нового робочого місця становить 5-10 хвилин. Фактично, потрібно поставити новий комп’ютер, ввести логін і пароль і ввійти в хмару. Немає необхідності встановлювати програмне забезпечення, наприклад, MSOffice на даний комп’ютер.
– При виході з ладу комп’ютера можна протягом хвилини перейти на будь-який інший комп’ютер і продовжити роботу.
– Вартість програмного забезпечення зменшується. Немає необхідності купувати ліцензії на комп’ютер користувача. Вистачить тільки наперед встановленого Windows на даному комп’ютері або іншої операційної системи, яка з ним поставлялася.
– Можна працювати з пристроїв з різними операційними системами. Ви можете працювати зі смартфонів під операційними системами Android, IOS, з персональних комп’ютерів під операційними системами Linux, Windows, MacOS, на планшетах під операційними системами IOS Android і і т.п.
– Інформація шифрується, а так само робиться резервне копіювання її в зашифрованому вигляді. Весь трафік шифрується.
– Дані не зберігаються на робочих місцях. Тому, мінімізується розкрадання і втрата інформації.
– Ви можете працювати з будь-якої точки світу без ризику, втрати інформації.

 

Cloud

 

Потрібна хмара, телефонуйте:
+38 067 901-63-22

Пошта: rs@corp2.net
Web: http://corp2.eu

© 2015, https:. Все права защищены. Rudyuk Sergey. К2®

Безкоштовний ліцензійний антивірус скачати

antiv-free-300x280

Чи можливо завантажити працюючий безкоштовний ліцензійний антивірус без реєстрації та смс? Звичайно ж можливо! Адже більшість антивірусних лабораторій крім повнофункціональних версій антивірусів покликаних забезпечити найбільш повний захист, пропонують завантажити безкоштовно полегшені версії антивірусів для домашнього використання.

У чому відмінності безкоштовних ліцензійних антивірусів і їх платних «побратимів»?

У недосвідченого читача може виникнути питання: якщо можна завантажити працюючий безкоштовний ліцензійний антивірус навіщо тоді існують платні версії антивірусного програмного забезпечення. Який сенс купувати антивірус якщо його пропонують абсолютно безкоштовно? Все залежить від кола завдань виконуваних антивірусом. Користувачеві домашнього ПК, найчастіше, цілком згодиться базовий рівень захисту: безпосередньо сам антивірус і модуль захисту під час серфінгу по мережі Інтернет. Для корпоративного сектора необхідний рівень захисту набагато вище: антивірус крім основних функцій зобов’язаний захищати онлайн платежі, фільтрувати весь мережевий трафік, захищати від шахрайських (фішингових) сайтів, забезпечувати захист із хмари для боротьби з новітніми видами кібер-загроз. такі антивіруси зазвичай мають приставку Internet Security, веб-простору, Pro у своїй назві. Звичайно, будь-яка антивірусна лабораторія не тільки продає подібні програмні продукти, але і дозволяє завантажити працюючий безкоштовний ліцензійний антивірус правда з обмеженим терміном безкоштовного використання (складовим зазвичай 30 днів).

Що краще завантажити: безкоштовний антивірус або платний?

Так що ж краще: завантажити працюючий безкоштовний ліцензійний антивірус без реєстрації та смс або купити платну але функціонально розширену версію? Давайте зайдемо на сторіночку антивірусної лабораторії Avast і подивимося на порівняльну таблицю пропонованих антивірусних програмних продуктів.

avast-version-choice

Базовий безкоштовний антивірус Avast Free забезпечує тільки три пункти захисту з можливих дев’яти. Однак, якщо ви в міру обережний користувач і на вашому комп’ютері немає конфіденційної інформації, клієнт банку і т.п. ви цілком можете завантажити працюючий безкоштовний ліцензійний антивірус без реєстрації та смс з офіційного сайту лабораторії Avast і задовольнятися базовим рівнем захисту.

Де скачати працюючий безкоштовний ліцензійний антивірус без реєстрації та смс?

Не всі антивірусні лабораторії пропонують завантажити працюючий безкоштовний ліцензійний антивірус. Лабораторія Касперського, Dr.Web LTD, Symantec, Eset або не роздає навіть базові версії своїх продуктів безкоштовно. Але це не є проблемою бо існує такі компанії як Avast, AVG, Bitdefinder, які із задоволенням нададуть вам можливість завантажити свої антивірусні продукти (забезпечують базовий захист) абсолютно безкоштовно.

Що ж стосується злому більш дорогих платних антивірусних продуктів класу Internet Security, то я настійно не рекомендую цього робити тому дублікати ключів швидко знаходять і відключають, а в процесі пошуку такої «антивірусної кулі» можна легко підчепити якогось троянця.

 

© 2015, https:. Все права защищены. Rudyuk Sergey. К2®

Системний адміністратор

server_room-860x280

Системний адміністратор

Ви втомилися від некваліфікованих штатних системних адміністраторів і не бажаєте обслуговувати комп’ютерну техніку самостійно? Ви хочете заощадити, але не втратити якісну технічну підтримку в Києві?

Тоді, системний адміністратор – ідеальний вибір!

Команда професійних програмістів і адміністраторів вирішить Ваші проблеми з апаратурою і програмним забезпеченням.

Комплекс послуг з обслуговування офісної техніки включає в себе:

* Абонентське обслуговування комп’ютерів та мережі.
* Обслуговування серверів та комп’ютерів на Windows, Linux і FreeBSD, MacOS, IOS, Android.
* Налаштування VPN, DHCP, DNS, антивірусів, SSH, Apache, Nginx, FTP, і т.п.
* Виклик системного адміністратора в будь-який район м. Київ.
* Ремонт і обслуговування комп’ютерної техніки.
* Налаштування локальної мережі.
* Налаштування роутерів.
* Налаштування антивірусного захисту на сервері і комп’ютерах.
* Боротьба з вірусними зараженнями з мінімізацією втрат інформації та перевстановлення програмного забезпечення.
* Консультація й підтримка користувачів.
* Захист інформації, резервне копіювання.

IT-аутсортинг

IT-аутсортинг – це це набір послуг, вирішальний ряд завдань, таких як підтримка працездатності локальної мережі офісу і ремонт комп’ютерів фахівцем (системним адміністратором), які не є штатним співробітником Вашої компанії.

Це фінансово вигідно. Переваги такого підходу:

* Витрати на прихід системного адміністратора зменшуються в середньому на 20-40%.
* Системний адміністратору не потрібно виділяти робоче місце, оргтехніку і т.п. У нього все є.
* Відсутність необхідних соціальних виплат: відпускні, лікарняні тощо
* Чітко обумовлені умови робіт.
* Високий рівень знань і навичок, які постійно вдосконалюються при виконанні різнобічних задач на різних підприємствах.
* Наявність технічної підтримки 7 днів на тиждень.
* Швидкість і висока якість обслуговування.
* Велика кількість сервісних послуг, якими може сористатися замовник: реєстрація доменів, хостинг, хмарні технології для 1С та роботи користувачів, рішення для оптимізації витрат на апаратне і програмне забезпечення.

Послуги IT-адміністратора в Києві. IT-аутстаффіг

IT-аутстаффінг – це тимчасовий найм співробітника в штат фірми-клієнта для проведення необхідних робіт. Фактично, це здача в “оренду” фахівця на певний час. До даного виду послуг вдаються у разі, коли стан справ з парком комп’ютерів сильно запущений і системний адміністратор необхідний кожен день. У випадку, коли «все сильно запущено» оптимальним рішенням є складання опису комп’ютерної техніки, карти мережі офісу і планомірне усунення всіх несправностей.

Обов’язки системного адміністратора

Дуже часто системний адміністратор взявши на обслуговування фірму, яку до цього толком ні один айтішник не супроводжував, стикається з величезною кількістю проблем: застаріле «залізо», віруси, відсутність будь-якої технічної документації та ін. Незважаючи на всю складність ситуації, системний адміністратор повинен скласти план робіт, відсортувати скарги / вимоги користувачів по пріоритетності і поступово, крок за кроком вирішувати проблеми. У загальному і цілому обов’язки прихід системного адміністратора можна навести у вигляді наступного списку:
* Системний адміністратор повинен вчасно реагувати на поломки комп’ютерів офісу.
* Стежити за актуальністю версій програмного забезпечення.
* Забезпечувати безпеку локальної мережі та комп’ютерів офісу.
* Системний адміністратор повинен використовувати виключно ліцензійні програми або Free Soft.
* Системний адміністратор, так само, може навчати користувачів комп’ютерної грамотності.

Системний адміністратор відповідає за ІТ-безпеку

Комп’ютерні віруси – найбільш часта проблема офісів не захищених якісним антивірусним ПЗ. Покладаючись на «авось» і не маючи засобів моніторингу та захисту користувача комп’ютерів, шанси втратити дані і, що важливо, гроші з рахунків дуже високі. Системний адміністратор повинен встановити і налаштувати антивірусне програмне забезпечення, стежити за його роботою і за актуальністю антивірусних баз. Це знизить ризик вірусних епідемій (тут все ж варто обмовитися, що стовідсоткового захисту від шкідливого ПЗ не існує) і дозволить в найкоротші терміни локалізувати заражений комп’ютер і усунути шкідливу програму. Не варто недооцінювати небезпеку комп’ютерних вірусів: їх кількість величезна (у базі лабораторії Dr.Web близько 2.8 млн. Різновидів) а функціонал досить великий: мережевий черв’як сімейства Kido, наприклад, здатний скопіювати себе на необмежену кількість комп’ютерів і в короткі терміни паралізувати роботу офісу, а банківський троянець може з легкістю викрасти гроші з рахунку фірми.

Віртуальний системний адміністратор – дистанційна підтримка користувачів

Дрібні несправності програмного характеру, цілком реально усунути віддалено, не перебуваючи в офісі фірми. Системний адміністратор активно використовує в роботі так званий віддалений робочий стіл: підключення до комп’ютера користувача через мережу Інтернет за допомогою спеціальних програм.

Телефонуйте, допоможемо:
+38 067 901-63-22
Пошта: rs@corp2.net
Web: http://corp2.eu

© 2015, https:. Все права защищены. Rudyuk Sergey. К2®

Translate »
Menu Title